Collection: Wax Melts
Your wax melt is hand poured by me here in Wandering Pines Cottage.
The wax used is a para soy blend for the best scent throw
Due to the handmade nature of the wax melts, batches may vary in color
-
Cocoa Butter Cashmere Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Coffee Shop Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Seaside Vacation Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Brown Sugar and Fig Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Let It Snow Snowflakes Wax Melt Jar
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Christmas Tree Christmas Cabin Wax Melt Jar
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Christmas Tree Elf Sweat Wax Melt Jar
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Gingerbread Shaped Wax Melt Jar
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Oregon Outdoors Melt Clamshell
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Fa la la la la Peppermint Wax Melt Clamshell
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
I'll be Home for Christmas Wax Melt Clamshell
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Eggnog Wax Melt Clamshell
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Mrs Claus Cookies Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Tinsel Christmas Wax Melt
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Jack Frost Wax Melt
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Autumn Magic Wax Melt
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Pumpkin Apple Butter Wax Melt
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Acorn Harvest Wax Melt
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Acorn Harvest Wax Melt
- Regular price
- $1.00
- Regular price
-
$4.00 - Sale price
- $1.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Satsuma Wax Melt
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
$4.00 - Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Autumn Magic Wax Melt
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
$4.00 - Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Pumpkin Pecan Waffles Wax Melt Jar
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Jack O Lantern Wax Melt Jar
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Fruity Cereal Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Oregon Coast Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Mango Sorbet Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
7 Up Pound Cake Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Pink Sugar Wax Melt
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Peach Smoothie Wax Melt
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Iced Pineapple Wax Melt
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Beach Bum Wax Melt
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Monkey Farts Wax Melt
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
- Previous page
- Page 3 of 4
- Next page